Elektryk Utrzymania Ruchu

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta-firmy produkcyjnej z branży chemicznej- PILNIE poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanoiwsku:

ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU

Nr ref: EL/LUB/2014

Obowiązki:

  • Utrzymanie ciągłości produkcji maszyn i urządzeń
  • Przegląd, naprawa i konserwacja maszyn oraz urządzeń
  • Usuwanie bieżących usterek

Wymagania:

  • uprawnienia SEP 1kV (z pomiarami)
  • ogólna znajomość zagadnień sterowania procesami przemysłowymi i mechaniki przemysłowej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia na stałe przez Klienta;
  • pracę w stabilnej firmie.

Oferta pracy tymczasowej/ licencja nr 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.