Elektryk - Tarnowskie Góry lub Częstochowa

Man4 Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry lub Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Man4 Sp. z o.o to firma specjalizująca się w świadczeniu usług dla przemysłu w zakresie podwykonawstwa na rynkach krajowych i zagranicznych.

MAN4 dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

ELEKTRYK / trakcje średniego i niskiego napięcia

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry lub Częstochowa

Rozpoczęcie pracy: maj 2016

Ofertę kierujemy do ludzi posiadających kursy i dopuszczenia do pracy od wiodących dostawców energii na terenie śląska.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie, umowa o pracę , rozwojowe miejsce pracy
- wysokie wynagrodzenie + premie

Prosimy o przesłanie CV zawierającego klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). "

Wymagania

- wykształcenie średnie techniczne o kierunku elektrycznym podstawowe uprawnienia do 1kV, (mile widziane inne typy uprawnień SEP)
- 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka związane z firmą dostarczającą energię elektryczną , w szczególności linie niskiego i średniego napięcia
- umiejętności monterskie i instalatorskie przy podłączeniach w przemyśle.

Prezentacja firmy

Man4 Sp. z o.o to firma specjalizująca się w świadczeniu usług dla przem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka