Elektryk Przemysłowy

Semisul Poland Sp. z o.o.

Szwecja, zagranica

Semisul Poland od 2006 roku specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry branży przemysłowej i magazynowej oraz zapewnianiu swoim pracownikom ciekawych ofert pracy na rynku lokalnym i międzynarodowym. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.semisul.eu)

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Szwecja

Semisul Poland Sp. z o.o. (nr certyfikatu 7961) poszukuje obecnie osób na stanowisko:

Elektryk przemysłowy z dobrą znajomością języka angielskiego

do pracy na projekcie przy rozbudowie fabryki chemicznej w Szwecji.

Obowiązki

• montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną,

• realizacja pracy w zgodzie z wysokimi standardami BHP,

Oferujemy

• początek prac przewidziany na 06/2017,

• stawka 13,5e/h netto,

• zakwaterowanie,

• transport.

Wymagania

• certyfikat SEP,

• dobra znajomość języka angielskiego,

• min. 3 lata doświadczenia w pracy jako elektryk przemysłowy (preferenowane fabryki, rafinerie, elektrownie),

• znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych,

• mile widziane uprawnienia CompEx,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.