Opis stanowiska pracy

• Wykonywanie podłączeń elektrycznych urządzeń i maszyn przemysłowych (maszyn do rozdrabniania drewna – rębaków) zgodnie z dokumentacją techniczną.
• Montaż i prefabrykacja szaf elektrycznych i pulpitów sterujących.
• Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem.
• Zapewnienie terminowej realizacji zleceń, koordynowanie terminów w uzgodnieniu z pozostałymi działami.
• Wykonywanie elektrycznych prac warsztatowych.
• Analiza bieżącej dokumentacji z odpowiednimi standardami, przepisami oraz normami technicznymi i normami bezpieczeństwa.
• Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy i naprawy instalacji technicznych.
• Usuwanie awarii urządzeń zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej i instrukcjach stanowiskowych.

Wymagania

• Minimum 3-5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku elektromechanika / elektryka / elektronika.
• Uprawnienia elektryczne SEP E
• Umiejętności czytania rysunku technicznego, schematów instalacji elektrycznych występujących w maszynach przemysłowych.
• Znajomość języka angielskiego.
• Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów zagranicznych.
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace.
• Praca w firmie o międzynarodowym zasięgu i stabilnej pozycji na rynku.
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Wpływ na strategię dalszego rozwoju zakładu.
• Niezbędne narzędzia pracy.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”

Prezentacja firmy

TEKNAMOTOR Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma produkująca maszy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne