elektryk przemyslowy z jezykiem niemieckim

Stegmann Personaldienstleistung GmbH

Mainz, zagranica

Opis stanowiska pracy

Elektryk przemysłowy z językiem niemieckim

Niemcy (Mainz i Kassel), Zagranica

Dla naszych dwoch klientow (miasto Mainz oraz Kassel) miedzynarodowych koncernow, liderow w swojej branzy (spozywcza oraz przemysl szynowy) poszukujemy elektrykow przemyslowych lub elektronikow.

Konieczne wymagane doswiadczenie jako elektryk przemyslowy!

Zakres obowiazkow:
- kompleksowa opieka nad urzadzeniami produkcyjnymi o wysokim stopniu automatyki
- utrzymanie ruchu nowych instalacji pod katem elektrycznym, pomiarowym oraz sterowania
- samodzielne przeprowadzanie wyszukiwania i usuwania usterek w urzadzeniach na linii produkcyjnej

lub
- Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych w pojazdach szynowych (lokomotywach)

Wymagania

- wyksztalcenie kierunkowe (elektryk, Elektronik, automatyk)
- co najmniej 2 letnie doswiadczenie jako elektryk przemyslowy (instalacje w na produkcji czy w pojazdach szynowych.)
- doswiadczenie w podlaczaniu szaf sterowniczych (min. podstawy)
- dobra znajomosc sterownikow z grupy SIMATIC, przede wszystkim Siemens oraz ControlLogix
- dobra znajomosc obslugi urzadzen pomiarowych, dla temperatury, cisnienia, przeplywu i masy
- dobra znajomosc jezyka niemieckiego (rozmowa po niemiecku z pracodawca)

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na czas nieokreslony
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
11 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, firma oplaca zakwaterowanie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis