Elektryk przemysłowy (utrzymanie ruchu)

Pasta Food Company sp z o.o.

45-805 Opole, opolskie

Od: Pasta Food Company sp z o.o.
Miejsce pracy: 45-805 Opole

Opis stanowiska:

• Utrzymanie ciągłości procesów produkcyjnych poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych

• Usuwanie na bieżąco awarii oraz zakłóceń elektrycznych

• Remontowanie, konserwacja i modernizacja urządzeń

• Kontrolowanie i monitorowanie pracy urządzeń elektrycznych oraz ich automatyki

• Przestrzeganie przepisów BHP, dbanie o porządek w miejscu pracy

• Prowadzenie niezbędnej dokumentacji zgodnie z obowiązującymi w firmie instrukcjami i systemami

Wymagania:

• Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej

• Wykształcenie techniczne: elektryk, automatyk

• Znajomość układów sterowania: elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych,

• Znajomość zagadnień z zakresu obsługi falowników

• Umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną

• Znajomość instalacji pneumatycznych i hydrauliki siłowej,

• Znajomości specyfiki eksploatacji urządzeń i maszyn linii technologicznych

• Uprawnienia SEP „E” do 1 kV

• Znajomość pakietu MS Office

• Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

• Zatrudnienie o umowę o pracę

• Stabilne warunki pracy

• Pakiet socjalny (karty upominkowe, dofinansowanie do kart Multisport, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, imprezy integracyjne)

• Nielimitowany dostęp do wyrobu firmy w czasie godzin pracy