Elektryk przemysłowy - atrakcyjna oferta pracy w Danii

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Dania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service Sp. z o.o. (nr cert. 2360) należy do ogólnopolskiej Grupy Kapitałowej IMPEL i jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm, specjalizujących się w szeroko pojętym outsourcingu funkcji personalnych.

Aktualnie, dla jednego z naszych projektów międzynarodowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY na platformie wiertniczej

Miejsce pracy: DANIA

Nr ref: EL/DA/06/15

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe
- uprawnienia SEP do 1 kV
- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
- gotowość do wyjazdu

Oferujemy:
- zatrudnienia na rocznym kontrakcie od lipca 2015 do sierpnia 2016 r, z możliwością przedłużenia współpracy
- wynagrodzenie oparte na atrakcyjnej stawce godzinowej
- 37 - godzinny tydzień pracy
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Danii oraz zakwaterowania na miejscu

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis