Elektryk praca w delegacji

Complex

Wrocław, 54-210, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy elektryków. Praca w delegacji z miernikiem i tabletem. Z młodym profesjonalnym zespołem, nowoczesnymi narzędziami, w ciągłym ruchu, z motywującym wynagrodzeniem. Dla mniej doświadczonych ale chętnych do pracy, zapewniamy szkolenia i uprawnienia SEP. Pokrywamy koszty dojazdów i noclegów, zapewniamy narzędzia, służbowy telefon i wsparcie biura w organizacji pracy.

Jesteśmy stabilną firmą od 1990r. na rynku. Oferujemy umowę o pracę na pełny etat, na długi okres czasu oraz inne formy zatrudnienia. Poszukujemy osób z Wrocławia, z wiedzą techniczną, prawem jazdy, znajomością obsługi komputera.
Prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny. 717351766

Wymagania

doświadczenie techniczne, prawo jazdy, biegła obsługa komputera, gotowość do ciągłych wyjazdów poza Wrocław

Prezentacja firmy

Firma istnieje od 1998 r. <br/>Zajmujemy się projektowaniem, wykonastwem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
od ilości pomiarów
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis