Elektryk - Operator urządzeń - Pracownik produkcji

MAS Sp. z o.o.

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Dokonywanie przyjęcia towaru do magazynu;
  • Wydawanie towaru z magazynu na podstawie stosownych dokumentów;
  • Wprowadzanie zapisu przychodu, rozchodu na wywieszkę magazynową;
  • Branie udziału w inwentaryzacji.
  • Wykonywanie innych zadań związanych z specyfiką miejsca pracy.
  • Prowadzenie prac instalacyjnych na obiektach przemysłowych.
  • Praca fizyczna przy montażu instalacji elektrycznych i teletechnicznych.
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych.
  • Wykonywanie prac naprawczych i konserwacyjnych również na dole kopalń (możliwe zjady na dół)
  • Montaż podzespołów i instalacji elektrycznej urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • Wykonywanie wiązek elektrycznych na podstawie dokumentacji,
  • Dbanie o zapewnienie wysokiej jakości montowanych urządzeń zgodnie z wymaganiami Klienta,
  • Zdobywanie wiedzy i umiejętności w zakresie wykonywanej pracy,
  • Optymalizacja/usprawnianie procesu montażu produkowanych maszyn.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie zawodowe;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wielozadaniowość;
  • Skrupulatność;
  • Precyzja w wykonywaniu pracy;
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole;
  • Dokładność i obowiązkowość, poczucie odpowiedzialności za zlecone zadania;

Prezentacja firmy

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1990 roku. Lata pracy pozwoliły nam zb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne