Elektryk (od zaraz)

Mploy

Oslo, Drammen i okolice, zagranica

Opis stanowiska pracy

Mploy jest jedna z najwiekszych i najbardziej profesjonalnych firm w Norwegii zajmujacych sie rekrutacja i posrednictwem pracy w branzy elektrycznej.
Zarzad sklada sie z wykwalifikowanych fachowcow wspolpracujacych z kontrahentami prowadzacymi projekty na terenie Oslo, Drammen i okolicy.

Posiadamy duza baze klientow ze stale wzrastajacym zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych elektrykow z nostryfikacja DSB, jak i pomocnikow bez DSB, którzy będą dumni z wykonanej przez siebie pracy.

Opis stanowiska:
- Budynki biurowe i urzedy administracji publicznej
- Nieruchomości komercyjne i hale przesmyslowe
- Apartamenty i mieszkania
- Serwis
- Szpitale i osrodki sluzby zdrowia
- Szkoły, uczelnie i budynki edukacyjne

Wymagania:
- DSB
- norweski numer personalny lub tymczasowe numer ID
- Znajomość języka norweskiego lub angielskiego
- Doświadczenie zawodowe w Norwegii (mile widziane)
- Prawo jazdy oraz samochód (mile widziane )
- Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
- kursy/certryfikaty – lift, varme arbeider (mile vidziene)
- zdolni i doswiadczeni elektrycy bez DSB beda rowniez brani pod uwage

Oferujemy:
- Zatrudnienie na warunkach norweskich
- Konkurencyjne wynagrodzenia
- Korzystne warunki ubezpieczeniowe i emerytalne
- Mozliwosc pracy na długoterminowych projektach
- Mozliwosc rozwoju zawodowego
- Pełen komplet narzędzi oraz ubranie robocze

Z wszystkimi aktualnymi kandydatami spelniajacymi nasze warunki skontaktujemy sie w najblizszym czasie

Prezentacja firmy

Mploy As jest firmą specjalizującą się w dziedzinie rekrutacji pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
110PLN - 125PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka