Elektryk (Niemcy)

Agencja Headhunters.

Niemcy, zagranica

Agencja Pracy Headhunters (nr cert. 7132) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, renomowanej firmy, poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

  • instalacje elektryczne, kładzenie kabli, samodzielna diagnostyka i usuwanie usterek
  • instalacje elektryczne w branży stoczniowej, przemysłowej i budowlanej
  • instalacje domowe i mieszkaniowe

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie, które zapewnia ciągły rozwój
  • wysokie wynagrodzenie
  • niemiecką umowę o pracę

Profil:

  • ukończone wykształcenie na kierunku elektryk lub pokrewne
  • doświadczenie w zawodzie
  • uprawnienie do pracy, jako elektryk
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym lub komunikatywnym - warunek konieczny
W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 91 434 88 88