Elektryk - monter urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

TREPKA - CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA WENTYLACJA Sp. z o.o.

Niwy, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za montowanie, uruchamianie i serwisowanie urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Wymagania

Uprawnienia do 1kV, prawo jazdy kat.B; ogólna znajomość zagadnień elektryki. Mile widziana znajomość wyżej wymienionych typów urządzeń.

Prezentacja firmy

Firma istnieje na rynku od ponad 30 lat. Zajmujemy się projektowaniem i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis