Elektryk / monter szaf sterowniczych

Qube Automation

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Qube Automation z siedzibą w Tarnowie poszukujemy do naszego zespołu Elektryka.

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:
• Prefabrykacja szaf sterowniczych;
• Prowadzenie przewodów na maszynie;
• Weryfikacja schematów elektrycznych pod kątem montażowym – doradztwo w tym zakresie;
• Szacowanie czasu wdrożenia prac elektrycznych;
• Nanoszenie zmian w dokumentacji w trakcie prac montażu;
• Dbanie o prowadzenie inwentarzu stanu elementów elektrotechnicznych.

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym trwającym od 1 do 3 miesięcy);
• Pracę w młodej, szybko rozwijającej się firmie, realizującej ciekawe projekty;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydatów:

• Wykształcenie techniczne - elektryczne z praktyczną znajomością systemów automatyki,
• Co najmniej kilkuletnie doświadczenie na stanowisku,
• Umiejętność czytania planów i schematów elektrycznych,
• Znajomość elementów automatyki, zasad działania komponentów (falowniki, regulatory itp.) stosowanych w maszynach będzie ważnym atutem.
• Cechy charakteru: dokładności i systematyczności, zaangażowanie w powierzane obowiązki, samodzielności.
• Dyspozycyjności do krótkotrwałych delegacji (ok. 15% wymiaru etatu przewidziane jest na delegacje).
• uprawnienia SEP 1kV E.

Prezentacja firmy

Qube Automation to dynamicznie rozwijająca się firma, systematycznie zwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria