Elektryk, monter paneli fotowoltaicznych - Niemcy

SUN PROJECT Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Prace związane z montażem paneli solarnych na terenie Niemiec.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zakwaterowanie
• Pełne przeszkolenie techniczne
• Praktyczna wiedza na temat najnowszych technologii

Wymagania

Wymagania:
• Znajomość zagadnień pracy elektryka / montera
• Chęć uczenia się nowych technologii
• Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
• Kultura osobista i odpowiedzialność za powierzony sprzęt

Prezentacja firmy

Firma wykonuje zlecenia na terenie Polski oraz całej Europu.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne