Elektryk monter instalacji / instalacje przemysłowe / mieszkaniowe / użyteczności publicznej

Settom Consulting

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma specjalizująca się w instalacjach elektrycznych silnopradowych i słaboprądowych zatrudni pracowników na stanowisku elektryk / pomocnik elektryka do realizacji projektów mieszkaniowych, przemysłowych i użyteczności publicznej:

Miejsce pracy: woj. małopolskie .

Oferujemy pracę w prężnie działającej i rozwijającej się firmie, z możliwością rozwoju zawodowego, stabilność zatrudnienia oraz premię zależną od efektów pracy.
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę
- niezbędne narzędzia do pracy
- udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

W CV prosimy zawrzeć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami,
nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Wymagania

Wymagania:

•Wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie techniczne (elektryk, elektronik)
•Prawo jazdy kat.B
•Uprawnienia SEP do 1 kV, mile widziane do 20 kV
•Umiejętność czytania schematów elektrycznych
•Dyspozycyjność, rzetelność, dokładność
•Mile widziane doświadczenie przy wykonywaniu instalacji teletechnicznych

Prezentacja firmy

Działalność w zakresie nieruchomości, zarządzania, budownictwa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12PLN - 18PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie