Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service jest prężnie działającą, ogólnopolską agencją pracy oraz doradztwa personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2360.
Specjalizujemy się w organizacji zatrudnienia oraz rekrutacji, proponując najlepszym kandydatom pracę a Klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Elektryk-Mechanik
Miejsce zatrudnienia: Kostrzyn nad Odrą

Zakres czynności:
• Bieżąca kontrola oraz konserwacja maszyn i urządzeń
• Usuwanie na bieżąco usterek
• Analiza i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
• Współpraca z serwisantami z zewnątrz
• Zapewnienie stałej dostępności wszelkich mediów
• Stała poprawa efektywności maszyn i urządzeń

Oferujemy
• Stabilną pracę w firmie produkcyjne z zagranicznym kapitałem
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta
• Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia
• Pakiet socjalny
• Praca w systemie 3 zmianowym

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wykształcenie techniczne
• Uprawnienia elektryczne
• Uprawnienia kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji i dozoru

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis