Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków pracowników działu technicznego należy: Utrzymanie w sprawności technicznej wszystkich maszyn i urządzeń poprzez dokonywanie bieżących przeglądów planowych. Dokonywanie napraw, regulacji w maszynach. Utrzymywanie minimalnych stanów magazynowych ,ważnych części zamiennych.

Wymagania

Wymagania Zawodowe:
- min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- zdolności manualne
- uprawnienia spawalnicze
- uprawnienia SEP
- zdolność do pracy na wysokościach
- umiejętność czytania rysunku technicznego

Mile widziane:
- znajomość zasad TPM
- znajomość zasad 5S
- znajomość podstaw Lean

Prezentacja firmy

Visscher-Caravelle Automotive Group jest międzynarodowym firmą o ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie