Elektryk - kierownik brygady monterskiej - mistrz warsztatu

Trinitec Sp. z o.o.

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania na oferowane stanowisko:

- doświadczenie zawodowe (Elektryk, Elektromonter, Elektromechanik lub pokrewne),

- uprawnienia zawodowe (SEP),

- dyspozycyjność  do wyjazdów służbowych (możliwa praca w weekendy),

- bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w grupie,

- prawo jazdy kat.”B”

- doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi,

- konsekwencja w działaniu,

- umiejętności efektywnego gospodarowania czasem własnym i podległych pracowników,

- zorientowanie na wyniki pracy własnej i podległych pracowników,

- chęć pracy - warunek konieczny!!!

Opis stanowiska:

- zarządzanie grupą 10 elektryków,- rozdział odobwiązków podległych pracownikom zgodnie z ich kompetencjami,

- prowadzenie ewidencji pracy na projektach,

- raportowanie stanu realizacji projektów,

- organizacja pracy na obiektach,

- współpraca z Klientem w zakresie prac wykonywanych,

- wykonywanie podłączeń elektrycznych urządzeń przemysłowych,

- budowanie szaf elektrycznych i pulpitów sterujących,

- zakładanie i wymiana instalacji elektrycznych,

- podłączenia robotów przemysłowych,

- weryfikacja dokumentacji elektrycznej,

- wykonywanie elektrycznych prac warsztatowych.

Prezentacja firmy

Firma z Mikołowa o ugruntowanej na rynku pozycji, z wieloletnim d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis