Elektryk - instalator

BartSystem

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Elektryczna poszukuje elektryków lub pomocników elektryków. Praca w zakresie montażu instalacji elektrycznych i teletechnicznych na dużych budowach

Wymagania

WYMAGANIA
- umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność, samodzielności,sumienność, odpowiedzialność,
- dobra organizacja pracy
- mile widziane wykształcenie kierunkowe
- mile widziane umiejętność w zakresie montażu instalacji elektrycznych linii kablowych elektrycznych i teletechnicznych, rozdzielni n/n itp.
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
- mile widziane Uprawnienia Elektryczne

OFERUJEMY
- pracę w systemie jednozmianowym na terenie Poznania
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- umowa o prace
- pracę w otwartym i zgranym zespole

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
-praca na dużych budowach
-Możliwość rozwoju zawodowego

Aplikuj przez przycisk aplikuj lub telefonicznie 502 475 754

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się instalacjami CCTV, SAP, SSWiN, AKPiA oraz autom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie