ELEKTRYK/ELEKTRONIK z językiem angielskim C1/C2 lub komunikatywnym niemieckim

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

OTTO Wokrforce Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie poszukujemy osób do odsprzedaży produktów chemii budowlanej marki:
Nr ref.: TM/ELE/06/2016
Opis stanowiska pracy:
- budowa i montaż szaf sterowniczych zgodnie z rysunkiem
- montaż okablowania szafy sterownizej z robotem
- okablowanie i weryfiakcja przyłącz z instlacjami u klienta
- montaż, okablowanie i uruchomienie steroników SPS itp
- montaż, okablowanie sensorów, motoreduktorów, wentyli, zbiorników itp.
- montaż, okablowanie i uruchomineie (rozruch) – wyłączników bezpieczeństwa i innych zabezpieczeń
- est, test funkcji, analiza błędów przy instalacji urządzenia w środowisku pracy u klienta
Wymagania:
- znajomość języka angielskiego C1/C2 lub w stopniu komunikatywnym niemiecki
- wykształcenie kierunkowe elektryk/elektronik
- zainteresowanie technologią i robotyką
- elastyczność, umiejętnośc pracy w zespole, zorientowanie na klienta
- pilność, samodzielność, postawa wzbudzająca zaufanie
- Gotowość do podróży
Oferujemy:
- Progresywna stawka wynagrodzenia począwszy od 11,88 euro / h
- Szansa stałego kontraktu u niemieckiego klienta
- Mieszkanie w bliskiej okolicy miejsca pracy

Prosimy o wpisywanie w CV obsługiwanych urządzeń oraz sterowników.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy oraz za wszystkie nadesłane aplikacje.
Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę OTTO Polska Sp. z o.o. na:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.