Elektryk/Elektronik - Niemcy

OTTO Work Force

Niemcy , zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę tymczasową w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Elektryk - Niemcy
Nr ref.: MA/06/2016/EN

Opis stanowiska:
- budowa i montaż szaf sterowniczych zgodnie z rysunkiem,
- montaż okablowania szafy sterowniczej,
- uruchomienie sterowników SPS,
- test i analiza urządzenia w środowisku pracy w firmie u klienta.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe z zakresu elektroniki (warunek konieczny),
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego (warunek konieczny),
- zainteresowania robotyką i technologią,
- sumienność, rzetelność,
- gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy,
- atrakcyjną stawkę godzinową 13,11 Euro brutto/h w początkowym okresie trwania kontraktu,
- możliwość stałego zatrudnienia u klienta w Niemczech,
- zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.