ELEKTRYK / ELEKTRONIK / ELETROMONTER

AP Uniapol Development Sp. z o.o

Drezno, zagranica

Opis stanowiska pracy

• Praca na linii produkcyjnej/montażowej części elektronicznych do samochodów
• Podłączanie podzespołów
• Kontrola jakości

• Pracę w znanej niemieckiej firmie motoryzacyjnej
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez Pracodawcę, pokoje max 2-osobowe
• Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
Dodatki za nadgodziny +25%
Dodatki za nocki +25%
Dodatki za niedziele +50%
Dodatki za święta +100%
• Pomoc w załatwieniu formalności przed wyjazdem
• Pomoc u uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych
• Kontakt z opiekunem w kraju

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe : elektryk, elektronik, elektromechanik
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2/B1, znajomość języka będzie weryfikowana
• Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej AP UNIAPOL Development dostarcza elasty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji