Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Elektryk/Elektromonter. Praca w zespole na terenie południowej Polski głownie woj. śląskie. Mile widziane uprawnienia SEP zakres E 1kV i powyżej. Uprawnienia do prac w technologii PPN. Uprawnienia do prowadzenia pojazdów kat. B ; Uprawnienia UDT na podnośnik koszowy (zwyżka), operator minikoparki.
Zdolność pracy na wysokości
Zakres czynności: budowa oświetlenia ulicznego, linii serwisowych nN i SN.

Prezentacja firmy

Firma z branży energetycznej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Energetyka