Elektryk - Elektromonter

Luxpol Invest Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Od: Luxpol Invest Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Firma Luxpol Invest Sp. z o.o. Koszalin prowadzi działalność jako Agencja Pracy na podstawie certyfikatu wydanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie. Numer certyfikatu 7518.

Firma nasza wysyła pracowników do pracy w Belgii, Francji i Niemiec. Obecnie specjalizujemy sie w naborze elektryków, hydraulików, instalatorów c.o., rzeźników oraz cieśli i stalarzy współpracując z niemieckimi agencjami pracy.  W chwili obecnej pilnie poszukujemy elektryków. Miejsca pracy znajdują się przede wszystkim na terenie Bawarii, Hesji i Badenii-Wirtembergii.

Stanowisko pracy to przedsiębiorstwo przemysłowe zajmujące się technologią regulacji oraz budową .

Obowiązki:

  • zakładanie instalacji elektrycznych,
  • układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych)
  • diazgnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów,

Jedyne wymogi jakie musisz spełnić:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zawodowe
  • wykształcenie kierunkowe
  • uprawnienia SEP
  • prawo jazdy kategorii B i własne auto
  • wysoki poziom motywacji i zaangażowanie w pełnione obowiązki

W zamian oferujemy:

  • niemiecką umowę  na czas nieokreślony,
  • wszelkie ubezpieczenia społeczne
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie