Elektryk / Elektromonter zabezpieczeń

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA PRACY:
Objęcie stanowiska Elektryka / Elektromontera wiąże się z odpowiedzialnością za realizację zadań w zakresie serwisu, remontu oraz modernizacji urządzeń elektroenergetycznych na terenie EC Żerań i/lub EC Siekierki.

WYMAGANIA:
• Wykształcenie średnie techniczne o kierunku elektrycznym
• Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w zakresie zabezpieczeń obwodów elektrycznych na urządzeniach przemysłowych
• Umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym wielkości elektrycznych
• Umiejętność wykonywania pomiarów wysokonapięciowych i ochronnych
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Office
• Samodzielność i odpowiedzialność
• Rzetelność
• Umiejętność rozwiązywania problemów
• Zdolność szybkiego przyswajania nowej wiedzy
• Zdyscyplinowanie

Dodatkowymi atutami będą:
• Doświadczenie przy remoncie urządzeń zabezpieczeń cyfrowych
• Świadectwo Kwalifikacyjne „E” bez ograniczenia napięcia
• Uprawnienia pomiarowe

OFERUJEMY:
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
• możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
• rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i uzyskiwanych wyników pracy
• szeroki pakiet świadczeń socjalnych
• wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przestrzenie przepisów prawa pracy.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie CV wraz ze szczegółowym opisem praktyki zawodowej. Aplikacje można wysłać za pomocą poniższego przycisku.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.