Elektryk, Elektromonter Szaf sterowniczych Gniezno

MP Elektrotechnika

62-200 GNIEZNO, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma MP-Elektrotechnika działająca w branży automatyki przemysłowej zatrudni Elektromonterów.

Do zadań pracownika należeć będzie prefabrykacja szaf sterowniczych, tj:
- montaż szyn DIN/TS, korytek kablowych,
- identyfikacja, oznaczanie elementów,
- instalacja przewodów wg schematu,
- wykonywanie otworów pod przyciski/dławiki

Praca odbywać się będzie w zakładzie na terenie Gniezna

Ofertę swą kierujemy zarówno dla osób z doświadczeniem, jak i absolwentów szkół o profilu elektrycznym bez doświadczenia - możliwość przyuczenia.

Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji.
Praca na okres ok 6 miesięcy-docelowo stała.

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych proszę przesłać tylko i wyłącznie poprzez formularz kontaktowy lub e-mail.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane oferty.

Wymagania

Wymagania:
- umiejętność czytania schematów elektrycznych,
- znajomość podstaw elektrotechniki i automatyki,
- zdolności manualne,
- dobry wzrok,
- dokładność i solidność,
- odpowiedzialność,
- umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi.

Prezentacja firmy

Głównym profilem działalności firmy MP-Elektrotechnika jest prefa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji