Elektryk/Elektromonter od zaraz-atrakcyjne wynagrodzenie

A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Od ponad dziesięciu lat firma A.I.M Allgemeine Indstriemontagen GmbH oferuje pewną i legalną pracę na terenie Niemiec.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Elektryk/Elektromonter

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku elektromontera instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych na terenie Niemiec.

Wymagania:

  • znajomość instalacji elektrycznych i/lub elektryki przemysłowej
  • mobilność
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie + diety + nadgodziny
  • zwroty kosztów dojazdu
  • premie świateczne i urlopowe
  • niemiecką umowe o pracę
  • niemieckie świadczenia socjalne (składki rentowe, ubezpieczenie zdrowotne, zasiłki rodzinne )
  • organizację zakwaterowania przez firmę
  • wypłatę zaliczek

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

AIM Allegemeine Industriemontagen GmbH<br/>Berliner- Str. 1<br/>0... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka, Praca Praca na produkcji