Elektryk/Elektromonter/Mechatronik, Pomocnik (z doświadczeniem). Niemcy, niem umowa

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Południe Niemiec, zagranica

Opis stanowiska pracy

Niemiecka firma MT Industrietechnik GmbH & Co.KG zajmująca się (od 1978 roku) różnego rodzaju instalacjami elektrycznymi oraz pracami montażowymi, dla zwiększenia swojego zespołu, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Elektryk/Elektromonter/Mechatronik, Pomocnik (z doświadczeniem)

Lokalizacja: południe Niemiec.

Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę bez pośredników.

Szukasz pracy u niemieckiego pracodawcy? – trafiłeś prawidłowo!

Proponowana stawka:  od 17 euro/h i w górę (w zależności od klienta) + diety.

Inwestycja: obiekty przemysłowe.

Na czym polega praca:

Ø Montaż, podłączenie i serwis urządzeń,

Ø Układanie kabli, tras kablowych,

Ø Okablowanie rozdzielnic/skrzynek elektrycznych,

Ø Montaż/demontaż liczników oraz innych urządzeń pomiarowych.

Jakie wymaganie firmy:

Ø  Komunikatywny j. niemiecki do zrozumienia poleceń w pracy,

Ø  Prawo jazdy kat. B + samochód,

Ø  Doświadczenie w branży elektrycznej i elektromechanicznej,

Ø  Odpowiednie wykształcenie w kierunku elektrycznym.

Co możemy Ci zaoferować:

Ø  Współpracę w stabilnej firmie opartą na niemieckiej umowie o pracę,

Ø  Diety – 36 euro dziennie,

Ø  Pomóc z zakwaterowaniem, ale opłata jest po stronie pracownika,

Ø  Bank godzin, gdzie trafiają nadgodziny,

Ø  Elastyczny grafik pracy,

Ø  Zjazdy do Polski do ustalenia z szefem,

Ø  Płatny urlop za 25  dni (w pierwszym roku, od drugiego roku – opłata za 30 dni),

Ø  Premie urlopowe i świąteczne,

Ø  Nowoczesną odzież roboczą i narzędzia.

Dodatkowa ważna informacja:

Zwrot kosztów za paliwo – 0,25 €/km (od granicy do miejsca pracy). Możesz zajrzeć do nas na stronę i zapoznać się z naszą firmą.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy