Elektryk / elektromechanik / automatyk

Dźwigmar

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma "Dźwigmar" z siedzibą we Wrocławiu, poszukuje pracownika na stanowisko: Elektryk/ elektromechanik/ automatyk (branża żurawie wieżowe).

Obowiązki pracownika:
- montaż, demontaż, konserwacja i usuwanie awarii urządzeń transportu bliskiego (w szczególności żurawie wieżowe): mechanika i elektryka
- praca na wysokości powyżej 3 m
- prowadzenie samochodu służbowego (serwisowego), kat. B
- obsługa żurawi wieżowych
- kontakt z Urzędem Dozoru Technicznego

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
- pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku, działającej na lokalnym rynku
- możliwość rozwoju zawodowego (w tym szkolenia w Polsce i za granicą)
- atrakcyjne warunki zatrudnienia (w tym wynagrodzenia)
- niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy, telefon)
- długotrwałą współpracę

Wymagania

- czynne prawo jazdy kat B
- uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 3 m
- umiejętność czytania schematów elektrycznych
- świadectwa kwalifikacji SEP do 1 kV
- znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektryki, mechaniki
- chęć nauki i rozwoju
- umiejętność pracy w małym zespole
- komunikatywność
- zaradność, samodzielność
- zaangażowanie
- pracowitość
- odpowiedzialność
- gotowość do pracy w zmieniających się w ciągu roku warunkach atmosferycznych

mile widziane:
• znajomość układów sterowania
• uprawnienia do konserwacji urządzeń transportu bliskiego (elektryczne, mechaniczne)
• uprawnienia montażysty żurawi wieżowych
• uprawnienia operatora żurawi wieżowych

Prezentacja firmy

Przez 20 lat działalności, firma „Dźwigmar” ugruntowała swoją silną pozy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie