ELEKTRYK - Dylaki

Coroplast Sp. z o.o.

Dylaki, opolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznie postępującymi zmianami i rozwojem w nowym kierunku poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

ELEKTRYK

Zadania:
• przeprowadzanie drobnych napraw sieci i urządzeń elektrycznych
• utrzymywanie w stałym porządku i czystości skrzynki z bezpiecznikami, puszki rozdzielczej oraz innych elementów sieci
• przeprowadzanie okresowych przeglądów wszystkich urządzeń elektrycznych
• wykonywanie prac doraźnych zlecanych przez przełożonych
• gospodarowanie częściami zamiennymi
• współpraca z mistrzami/kierownikami produkcji

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• stabilną pracę w nowoczesnej fabryce oraz w doświadczonym zespole
• przeszkolenie na stanowisku (instrukcja pracy, zapoznanie z normami)
• ubezpieczenie grupowe + prywatną opiekę medyczną na korzystnych warunkach

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w kierunku elektrycznym
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• dokładność podczas wykonywanych obowiązków
• zaangażowanie, motywacja do pracy
• uprawnienia SEP

Prezentacja firmy

www.coroplast.de

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 200PLN - 3 400PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji