Elektryk do utrzymania instalacji elektrycznej

Electric

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma z 25 letnim doświadczeniem w branży energetycznej poszukuje pracownika na stanowisko Elektryka do utrzymania instalacji elektrycznej.
Praca terenowa na terenie województwa.

Praca terenowa w godzinach od 07:00 do 15:00, według zaplanowanego harmonogramu.

Utrzymanie instalacji elektrycznych, odgromowych i uziemiających w budynkach i obiektach budowlanych według zaplanowanego harmonogramu. Mowa o instalacjach elektrycznych przeznaczonych do zasilania urządzeń: oświetleniowych, grzewczych, AGD, biurowych, warsztatowych oraz innych urządzeń technologicznych niskiego napięcia.

Zakres wykonywanych prac :
- wymiana źródeł światła oraz opraw
- wymiana gniazd 1-fazowych oraz 3-fazowych
- konserwacja instalacji odgromowych
- reagowanie na zgłoszenia niedziałającej instalacji elektrycznej w budynkach
- przeprowadzanie pomiarów elektrycznych
- dokonywanie drobnych remontów instalacji elektrycznych

Dostępność i gotowość do wyjazdów w razie awarii instalacji elektrycznych zgłaszanych z dyspozytorni firmy.
Wyjazd w razie awarii po godzinach pracy - dodatkowo płatny.
Przeprowadzanie prac konserwatorskich z wykorzystaniem dostarczonych materiałów.

Dbanie o stan techniczny pojazdu, czystość, wyposażenie oraz serwisowanie.

Wymagania

Doświadczenie w pracach związanych z serwisem instalacji elektrycznych, odgromowych oraz uziemiających
Uprawnienia elektryczne do 1 KV ( mile widziane Eksploatacji i Dozoru)
Prawo Jazdy Kat. B (czynny kierowca)
Całkowita samodzielność w działaniu (warunek konieczny)
Umiejętność pracy przy rozdzielnicach niskiego napięcia
Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach pow. 3 metrów

Prezentacja firmy

Firma Janaszek Electric Sp. z o.o. prowadzi działalność w branży elektro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka