Elektryk Budowlany / Licenced Electrican Construction

Viktech P/S

Rzeszów, podkarpackie

Viktech P/S

Od: Viktech P/S
Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska pracy:

  • Zatrudnimy licencjonowanego elektryka z doświadczeniem w wykonywaniu instalacji elektrycznych w nowych budynkach mieszkalnych w Dani
  • Godziny pracy: Pełny etat (ok. 40h w tygodniu)
  • Gotowość do pracy- natychmiast
  • 21.03.2016-25.03.2016 - opłacony samolot w obie strony
  • Przerwa Świąteczna
  • 04.04.2016 - na czas nieokreslony, przyjazd własnym samochodem.
  • Angielski WYMAGANY!!!

Główne zadania:

  • Montarz instalacji elektrycznej, okablowania, sprzętu i systemów oświetleniowych w nowych budynkach i apartamentach
  • Łączenie i montaż przewodów, automatycznych włączników, kalbi, transformatorów, sieci komputerowych i innych komponentów
  • Czytanie diagramów I rysunków technicznych
  • Przeprwadzanie testów systeów elektrycznych. Naprawa przy zastosowaniu urządzeń takich jak omomierz, woltomierz i oscyloskop. Zapewnienie kopatybilności i bezpieczeństwa systemu.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadzcenia ze wszystkimi rodzajami istalacji elektrycznych stoswanych w nowych budynkach takich jak centra handlowe, apartamenty
  • Doświadczenie w pracy za granicą (warunek konieczny). Mile widziane w krajach skandynawskich
  • Posiadanie certyfikatu poświadczającego umiejętności wykonywania prac (warunek konieczny)
  • Znajomość j. angielskiego (warunek konieczny). Dodatkowym atutem jest znajomość języka skandynawskiego.
  • Prawo jazdy i własny samochód
  • Gotowość do podróżowania samochodem pomiędzy Polską a Danią

Oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie oraz nadgodziny
  • Kontrakt na duńskich warunkach
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt długoterminowy
  • zakwaterowanie w Dani

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie:

  • Aktualnego CV wraz z informacją na temat przepracowanych ostatnich 5 lat, w tym dane odnośnie ostatnich pracodawców
  • Poświadczenie posiadanych umiejętności (np. certyfikat, dyplom itp. krajowy lub zagraniczny)
  • Referencje od dwóch pracodawców (preferowane te poświadczające pracę za granicą)
  • Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aktualnego CV w języku angielskim

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy posiadają wymagane lub zbliżone kwalifikacje. Na dalszym etapie rekrutacji zostaną przedstawione szczegóły dotyczące pracy.