Elektryk - bez języka

HR Investment Sp. z o.o.

Monachium, zagranica

Opis stanowiska pracy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Monachium

Opis Stanowiska:

  • zakładanie instalacji na obiektach przemysłowych i budowalanych
  • układanie kabli ,
  • trasy kablowe, do podłączeń elektrycznych i światłowodowych ,
  • inne prace zlecone przez kierownika budowy,

Oferujemy:

  • polską umowę o pracę,
  • atrakcyjne zarobki,
  • zorganizowane i opłacone miejsca noclegowe w pobliżu miejsca pracy,
  • zwrot kosztów pierwszego dojazdu do miejsca pracy
  • w wielu przypadkach możliwość pracy w nadgodzinach,
  • opiekę polskiego konsultanta,

Wymagania

  • doświadczenia zawodowego popartego odpowiednimi dokumentami (SEP)
  • umiejętności pracy samodzielnej , czytania planów
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • chęć do pracy
  • mile widziany samochód
  • doświadczenie w pracy w Niemczech
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis