Elektryk- automatyk

Norwood Sp. z o.o.

Rusocin, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Norwood Sp. z o.o z siedzibą Rusocinie poszukuje:

elektryka – automatyka

Miejsce pracy: Rusocin koło Pruszcza Gdańskiego

Zadania

  • szybkie i skuteczne naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie: elektryki, automatyki przemysłowej oraz prostej mechaniki,
  • realizowanie prac prewencyjnych,
  • naprawy instalacji elektrycznych oraz ich modernizacje,
  • współudział w instalowaniu i uruchamianiu nowych urządzeń

Wymagania

  • wykształcenie techniczne lub zawodowe w specjalności elektryk, elektronik, automatyk lub pokrewne,
  • dyspozycyjność,
  • samodzielność, dokładność i systematyczność,
  • uprawnienia SEP do 1kV, mile widziane dodatkowo uprawnienia D + pomiary,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia,
  • atrakcyjne zarobki,
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zgłoszenia zawierające CV należy przesłać za pomocą przycisku "Aplikuj"

Na CV należy umieścić następujące oświadczenie „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Norwood Sp. z o.o. danych osobowych w procesie rekrutacji w rozumieniu ustawy z dnia 29.07.1997r o ochronie danych osobowych dz. U. nr 133,poz 883.

Prezentacja firmy

Producent stolarki budowlanej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Inne