Elektryk - Automatyk

OTTO Work Force

Drezdenko, lubuskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Drezdenko

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr referencyjny: IP/Elektry/09/16

Obowiązki:
- wykonywanie przeglądów i konserwacji zgodnie z harmonogramem
- udział w projektach modernizacyjnych
- diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych
- wdrażanie nowych rozwiązań technicznych

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk, automatyk, elektronik)
- preferowane min. 3 lata doświadczenia w dziale utrzymania ruchu linii produkcyjnych i pracy zmianowej
- uprawnienia SEP
- umiejętność diagnozowania, wyszukiwania błędów i usuwania awarii maszyn i urządzeń
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyny i urządzeń w tym schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych
- dyspozycyjność, zaangażowanie

Mile widziane:
- dobra znajomość obsługi komputera
- znajomość programowania PLC's (Siemens, Omron)
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
- praca w nowoczesnej międzynarodowej firmie i przyjaznym zespole
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- dodatki i benefity (min.: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie posiłków)
- szkolenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.