Opis stanowiska pracy

Elektryk - Automatyk

Miejsce pracy: Błonie 05-870

Region: mazowieckie

Kandydat na tym stanowisku będzie się zajmował:

sprawdzaniem, instalowaniem, rozwiązywaniem problemów z instalacjami i elektryką naprawą i serwisem (w tym zapobieganie usterkom) elektrycznych urządzeń takich jak silniki, pompy, systemy oświetlenia, systemy komunikacyjne oraz wszelkie systemy elektryczne, elektronicznie sterowane i pneumatyki

Wymagania dotyczące kandydata:

biegła znajomość schematów elektrycznych i umiejętność samodzielnej pracy na ich podstawie wykonywanie prostych prac

doświadczenie w obsłudze instalacji budynkowych (rozdzielnie, oświetlenie, zasilanie urządzeń)

dokładność

kontrola stanu infrastruktury technicznej oraz jej konserwacji i napraw

mile widziane doświadczenie w uruchamianiu systemów sterowania maszyn i urządzeń

planowanie harmonogramu i realizacja planu działań konserwacyjnych

posiadanie świadectwa kwalifikacji SEP gr 1, „e” do 1kv, mile widziane sep gr 1 „e”, „d” powyżej 1kv

mile widziana znajomość sterowników

praktyczne umiejętności diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn - warunek konieczny

ścisła współpraca z kierownikiem produkcji

umiejętność doboru aparatury elektrycznej

umiejętność kablowania

umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

zdolności manualne w drobnej mechanice

zdolność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

mile widziana znajomości montażu i łączenia szaf sterowniczych

znajomości obsługi komputera

znajomości układów sterowania

znajomość schematów elektrycznych

Kandydatom oferujemy:

pracę w nieustannie rozwijającej się firmie,

możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji,

atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników.

Prezentacja firmy

Jesteśmy przedsiębiorstwem prywatnym działającym na rynku od 1982... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis