Elektryk/Automatyk - Stargard Szczeciński

LSJ HR Group

73-100 Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: 73-100 Stargard Szczeciński

Dla belgijskiej firmy z branży metalowej otwierającej swój nowy oddział w Stargardzie Szczecińskim poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

ELEKTRYK/AUTOMATYK
(Praca w dziale utrzymania ruchu)

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w systemie jednozmianowym (od poniedziałku do piątku)

OBOWIĄZKI:

- Utrzymanie w ruchu maszyn do obróbki stali – przeznaczonych do prostowania, walcowania, cięcia, gięcie blach oraz urządzeń dźwigowych i transportowych
- Dokonywanie napraw w zakresie elektryki, układów automatyki oraz mechaniki

- Wykształcenie zawodowe/średnie związane z elektryką/automatyką/mechatroniką/mechaniką
- Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
- Mile widziana znajomość j. angielskiego
- Posiadanie uprawnień SEP do 15 kV będzie dużym atutem