Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń w obszarze fabryki
  • skuteczne usuwanie oraz analiza przyczyn awarii na liniach produkcyjnych
  • proponowanie i wdrażanie działań usprawniających funkcjonowanie parku maszynowego
  • uczestnictwo w projektach inwestycyjnych nowych maszyn i instalacji
  • współpraca z operatorami produkcji i ich szkolenie w podstawowym utrzymaniu ruchu
  • raportowanie prac zgodnie z funkcjonującymi systemami raportowania
  • tworzenie bieżącej dokumentacji wprowadzanych zmian

Wymagania:

  • dobra, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej, mechaniki maszyn oraz pneumatyki, hydrauliki siłowej
  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w Dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę pełną wyzwań w stale rozwijającej się firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Prezentacja firmy

Grupa COBRA specjalizuje się w produkcji i dystrybucji komponentó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria