Elektryk AKPiA

Grupa590

Płock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty elektryka AKPiA.

Miejsce pracy: Płock (rafineria)

Warunki pracy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo do 10 dnia każdego miesiąca (za miesiąc poprzedni),
  • zakwaterowanie oraz dojazdy do i z pracy, za które nie płacisz,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe PZU,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie,
  • stałą opiekę koordynatora.

Obowiązki:

  • montaż aparatury kontrolno-pomiarowej,
  • kalibracja przyrządów pomiarowych (przetworniki ciśnień, przepływu, poziomu, temperatury),
  • uruchamianie i modernizacja instalacji elektrycznych,
  • montaż i łączenie szaf sterowniczych przemysłowych,
  • obsługa komunikatorów i kalibratorów przemysłowych,
  • czytanie schematów elektrycznych i samodzielna praca na ich podstawie.

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne,
  • biegłą znajomość procesów i metod postępowania w zakresie automatyki przemysłowej i aparatury kontrolno-pomiarowej,
  • uprawnienia SEP E,
  • doświadczenie w zakresie montażu i łączenia szaf sterowniczych,
  • doświadczenie w uruchamianiu oraz modernizacji instalacji,
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 6/1.

Prezentacja firmy

Grupa590 jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie