Patelec Elpena Sp. z o.o.

Elektronik

Od: Patelec Elpena Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Legnica

PATELEC ELPENA Sp. z o.o., lider w swojej branży, producent komponentów i złączy elektrycznych do urządzeń przemysłowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego, należący do międzynarodowej grupy kapitałowej, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem

poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

ELEKTRONIK

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego kierunkowego,
  • znajomości zagadnień i problemów technicznych w zakładzie produkcyjnym,
  • doświadczenia w pracy w obszarze Utrzymania Ruchu,
  • min. roku doświadczenia w naprawach elektronicznych maszyn produkcyjnych,
  • dobrej znajomości schematów elektrycznych,
  • umiejętności organizacyjnych.

Opis stanowiska:

  • koordynacja i prowadzenie bieżących napraw,
  • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń w obszarze produkcji,
  • okresowe przeglądy wszelkich maszyn oraz instalacji,
  • dbałość o stan techniczny i konserwacja maszyn i urządzeń w obszarze produkcji,
  • diagnozowanie usterek w urządzeniach elektronicznych,
  • analiza przyczyn powstawania awarii i zapobieganie ich występowaniu

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • posiłki regeneracyjne,
  • dodatki do wynagrodzenia,
  • ZFŚS (dopłata do wypoczynku, paczki dla dzieci),
  • kurs języka obcego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.