Opis stanowiska pracy

Firma Active Text zajmuje się Inteligentnymi Systemami Wizyjnymi. Prowadzimy projekty rozwojowo-badawcze w wielu dziedzinach. Staramy się kompetencje w dziedzinie Sztucznej Inteligencji i zaawansowanych systemów sensorycznych.

Poszukujemy Elektronika do naszego działu Badawczo-Rozwojowego. Osoba na tym
stanowisku będzie odpowiedzialna min. za projektowanie, oprogramowywanie Inteligentnych Urządzeń Wizyjnych.

Szukamy osób kreatywnych ceniących sobie samodzielność i udział w projektach badawczo-rozwojowych.

Wymagania

- wykształcenie fizyczne, elektroniczne bądź pokrewne
- umiejętność programowania mikro-kontrolerów
atutem będzie doświadczenie w:
- zagadnieniach związanych z platformami sprzętowymi typu Arduino czy Raspberry Pi.
- druku 3D.
- doświadczenie w platformach latających.

Prezentacja firmy

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w Inteligentnych Systemach Ana... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria