Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej SANPRO JOB SERVICE Sp. z o.o. (wpis do KRAZ 2360) poszukuje dla jednego z Klientów osób na stanowisko Elektronika.

Miejsce pracy:
Kraków (Nowa Huta)

Zakres obowiązków:
- wykonywanie napraw maszyn i urządzeń, usuwanie awarii,
- wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów,
- prowadzenie prac konserwacyjnych i prewencyjnych w celu uniknięcia awarii maszyn i urządzeń na zakładzie,
- zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac,
- prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami,
- podłączenie i uruchomienie nowych maszyn i urządzeń,
- praca w systemie 3zmianowym 4brygadowym.

Warunki:
- umowa o pracę,
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".

Wymagania

- wykształcenie średnie bądź wyższe techniczne (automatyka, elektronika, robotyka),
- uprawnienia SEP do 1 kV,
- minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- praktyczna znajomość zagadnień energoelektroniki, systemów sterowania, sensoryki,
- umiejętność czytania schematów elektrycznych maszyn, rysunków technicznych,
- umiejętność obsługi komputera.

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis