Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- projektowanie, rozwój i testowanie układów elektronicznych
- wykonywanie testów i pomiarów na prototypach
- tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji produktowej -rysunków i specyfikacji
- współpraca z inżynierami oprogramowania i inżynierami elektronikami w kraju i zagranicą
- przeprowadzanie analizy najgorszego przypadku

Wymagania

- Wykształcenie techniczne o kierunku: elektrotechnika lub elektronika.
- Min. 1 rok doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach w firmach z branży technicznej.
- Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie celów
- Znajomość branży elektrotechnicznej, elektromechanicznej przemysłowej
- Samodzielność oraz dyspozycyjność
- Znajomość pakietu MS Office / Open Office
- Prawo jazdy kat. B.
- Wysoka kultura osobista

Poszukujemy osób:
ambitnych, szybko uczących się, rzetelnych i uczciwych,
mile widziane doświadczenie przy montażu SMD lub THT oraz Uprawnienia SEP do 1kV

Prezentacja firmy

CORA Lighting Systems z Piekar Śląskich od kilkunastu lat przeka... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie w zależności od wkładu pracy, narzędzia pracy
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji