Elektronik Technik Serwisant sprzętu audio wideo RTV w Anglii

AK Electronics LTD

Norwich, zagranica

Opis stanowiska pracy

Serwis RTV działający na terenie Wielkiej Brytanii (Norwich) poszukuje pracowników do testowania i naprawy sprzętu AV: telewizorów, kin domowych, monitorów, nagrywarek dvd/bluray, sprzętu audio, projektorów, urządzeń VHS,

Oferujemy:

-pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
-pomoc w zakwaterowaniu
-pracę w doświadczonym zespole polskich elektroników (angielski nie jest wymagany)
-kontakt z nowoczesną techniką i technologiami
-stawka 8-9GBP/godzina w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
-praca 40 godzin/tydzień
-możliwość pracy w nadgodzinach
-płatny urlop w pełnym wymiarze
-możliwość rozwoju zawodowego
-pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z transportem i podjeciem pracy w UK

Wymagania:
-przynajmniej trzy letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

-umiejetność lutowania SMD i BGA, wymiany elementów na płytach głównych, reballowania procesorów, naprawy zasilaczy,naprawy popękanych płyt pcb itp.

- umiejętność używania programatora i wgrywania firmware and kości NAND flash
-umiejętności analitycznego myślenia, efektywnego poszukiwania rozwiązań i szybkiego uczenia się nowych technologii oraz sprzętu historycznego analogowego takiego jak nagrywarki VHS
-umiejętność czytania, rozumienia i pracy ze schematem elektrycznym
-samodzielna diagnoza usterek
-umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych, m.in. oscyloskop
-znajomość języka angielskiego nie jest wymagana
-wykształcenie techniczne, elektroniczne lub elektroniczno-informatyczne

-Umiejętności analitycznego myślenia, efektywnego poszukiwania rozwiązań i szybkiego uczenia się nowych technologii oraz sprzętu historycznego analogowego takiego jak nagrywarki VHS
- Wiedzy teoretycznej i praktycznej z zagadnień elektroniki, systemów AV, elektrotechniki;

Proszę nie aplikować na ogłoszenie w przypadku nie posiadania umiejętności lutowania. Jest to absolutnie konieczny i wymagany warunek zatrudnienia

Wymagania

-lutowanie smd-bga (bardzo ważne)
-programowanie pamięci nand/nor
-czytanie schematów technicznych
-wiedza w zakresie działnia urządzęń DVD a szczególnie VHS/VCR (Panasonic,Toshiba)

Prezentacja firmy

Serwis RTV działający na terenie Wielkiej Brytanii (Norwich).

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis