Elektronik - Rozwój testów właściwości elektrycznych ( SW/HW)

Harvey Nash Technology Sp. z o.o.

Igława, Czechy, zagranica

Opis stanowiska pracy

• Rozwój testowania SW / HW reflektorów, w szczególności w zakresie właściwości elektrycznych
• Rozwój SW / HW testowanie parametrów elektrycznych włącznie z reflektorami – testowanie komponentów LED
• Rozwój i wsparcie istniejących narzędzi do testowania SW / HW
• Odpowiedzialność za release’y narzędzi testowania kontroli końcowej seryjnej produkcji reflektorów
• Wsparcie dla użytkowników i koordynacja współpracy z dostawcami
• Ścisła współpraca z centralnym działem R&D w Niemczech
• Współpraca z kolegami i dostawcami z zagranicy

Wymagania

• Wyższe wykształcenie w elektrotechnice, elektronice
• Dobra znajomość programowania w następujących językach: C #, Python, (mile widziane: w połączeniu z LabView, C + +)
• Doświadczenie w branży automotive - LIN bus / CAN / FlexRay
• Dobra znajomość języka angielskiego (upper-intermediate / B2)
• Dobre umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej
• Kreatywne podejście do zadań technicznych
• Mile widziane: doświadczenie w sektorze automotive, znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w automatyce przemysłowej, doświadczenie w zakresie elektryki samochodowej

Prezentacja firmy

Harvey Nash Technology to spółka należąca do globalnej Grupy Harv... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Elektronika / Telekomunikacja