Elektromonterzy/Elektromechanicy

Man4 Sp. z o.o.

40-951 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Man4 Sp. z o.o to firma specjalizująca się w świadczeniu usług dla przemysłu i budownictwa w zakresie podwykonawstwa na rynkach krajowych i zagranicznych.

Aktualnie dla naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

ELEKTROMONTER/ ELEKTROMECHANIK

Zadania:
- praca na budowie na stanowisku elektromontera/ elektromechanika
- montaż elementów i podzespołów wg. dokumentacji technicznej
- sprawdzanie zgodności wykonanych prac montażowych ze schematami elektrycznymi

Miejsce pracy:
- kontrakty zagraniczne ( m. in. Niemcy, Holandia, Anglia)
- kontrakty krajowe ( m. in. Łódź, Tarnowskie Góry)

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- wysokie wynagrodzenie
- ubezpieczenie wypadkowe i ZUS
- pełna organizacja wyjazdu i zakwaterowania
- zapewniamy możliwość stałej współpracy i regularne wynagrodzenie

Wymagania

Wymagania:
- min. 3 letnie doświadczenie w zawodzie elektryka
- aktualne uprawnienia SEP do 1 kV i pow.
- wykształcenie średnie zawodowe w kierunku elektrycznym
- znajomość podstawowych narzędzi i mierników elektrycznych
- prawo jazdy kat. B
- mile widziane doświadczenie w przemyśle

Prezentacja firmy

Man4 Sp. z o.o to firma specjalizująca się w świadczeniu usług dla przem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka