Elektromontaż - Toruń Sp. z o.o.
Elektromontaż - Toruń Sp. z o.o. Elektromontaż - Toruń Sp. z o.o. Elektromontaż - Toruń Sp. z o.o. Elektromontaż - Toruń Sp. z o.o. Elektromontaż - Toruń Sp. z o.o. Elektromontaż - Toruń Sp. z o.o.
Elektromontaż-Toruń Spółka z o.o. to jedna z największych i najdłużej działających firm północnej Polski, której głównym przedmiotem działalności jest generalne wykonawstwo robót branży elektrycznej dla budownictwa przemysłowego, komercyjnego, mieszkaniowego i energetycznego.

Elektromonter

Miejsce pracy: Toruń

Elektromontaż-Toruń Sp. z o.o. to generalny wykonawca robót branży elektrycznej dla budownictwa przemysłowego, komercyjnego, mieszkaniowego i energetycznego. Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji od fazy koncepcyjnej do wykonawstwa i świadczenia usług serwisowych.

Zakres obowiązków:

  • Montaż i podłączanie instalacji elektrycznych
  • Montaż tras kablowych i okablowanie
  • Montaż oświetlenia wewnętrznego i zewnętrzne
  • Montaż instalacji uziemiających, wyrównawczych i odgromowych
  • Konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych
  • Drobne prace ślusarsko-montażowe i budowlane

Oczekiwane kwalifikacje:

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe: preferowane techniczne elektryczne lub udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Ważne uprawnienia SEP
  • Dodatkowe atuty: prawo jazdy kat. B, uprawnienia na podesty ruchome, uprawnienia spawacza, uprawnienia do obsługi minikoparki
  • Zaangażowanie

Oferowane warunki pracy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Udział w realizacji ciekawych inwestycji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Elektromontaż-Toruń Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Elektromontaż-Toruń Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Na Zapleczu 20. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.