Opis stanowiska pracy

ZEUS S.A. działa na rynku energetyki, automatyki i zabezpieczeń teletechnicznych od 1991 r. Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu projektowania, kompleksowego wykonawstwa instalacji specjalistycznych obiektów budowlanych, a także serwisujemy instalacje oraz systemy elektryczne i teleinformatyczne.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektromonter

Miejsce Pracy:

Pruszcz Gdański

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w delegacji – wymóg konieczny
  • Wykształcenie min. zawodowe lub techniczne (elektryka i pokrewne)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Uprawnienia SEP E
  • Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Zapraszamy także osoby, które nie posiadają dużego doświadczenia – zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest postawić pierwsze kroki na swojej zawodowej ścieżce, dlatego kibicujemy młodym i zdolnym osobom świeżo po szkole. Zapewniamy przestrzeń do nauki i zdobycia praktycznego doświadczenia w branży

Obowiązki:

  • Budowa instalacji elektrycznych
  • Budowa linii kablowych ziemnych i napowietrznych
  • Wykonywanie instalacji oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego
  • Posługiwanie się dokumentacja techniczną
  • Montaż i podłączanie urządzeń elektrycznych

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pakiet socjalny uwzględniający m.in. kartę Multisport, opiekę medyczną, dofinansowanie do wczasów, prezenty świąteczne

Prezentacja firmy

ZEUS S.A. działa na rynku energetyki, automatyki i zabezpieczeń t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Energetyka