Opis stanowiska pracy

Energo-Complex Sp. z o.o. to dynamiczna i prężnie rozwijająca się firma świadcząca usługi dla sektora energetyki zawodowej oraz przemysłowej. Głównym obszarem działań Energo-Complex’u jest :

- zaawansowana diagnostyka i ocena stanu technicznego transformatorów,

- diagnostyka urządzeń elektroenergetycznych,

- wdrażanie nowych technologii w diagnostyce układów izolacyjnych urządzeń elektroenergetycznych,

- prowadzenie prac naukowo-badawczych z zakresu bezinwazyjnych metod diagnostycznych,

- remonty transformatorów na miejscu zainstalowania,

Poszukujemy osób na stanowisko elektromonter.

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania, posiadasz niezbędne umiejętności, masz już doświadczenie lub też jesteś absolwentem wyższej uczelni, chcesz pracować w nowoczesnej, prężnej firmie, gdzie możesz spełniać swoje zawodowe aspiracje, wyślij swoje CV.

Zapewnimy ci kontakt z fachowcami o najwyższym światowym poziomie z kraju i za granicy. Pracę na sprzęcie pomiarowym najlepszych firm na rynku. Jeżeli pomiary i diagnostyka transformatorów leży w kręgu twoich zainteresowań, będziesz mógł sam wykonywać pomiary, kontaktować się ze światowymi autorytetami i pogłębić swoją wiedzę.

Prześlij swoje CV, umów się na rozmowę kwalifikacyjną.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia średniego kierunkowego lub pokrewnego,

- prawo jazdy kategorii B.

Prezentacja firmy

OBRE to najnowocześniejsze laboratorium olejowe w kraju. W grupie inicja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria