Opis stanowiska pracy

opis stanowiska:
- przygotowanie wiązań:
- przygotowanie kabli o małym przekroju,
- cięcie kabli
- dopasowanie długości,
- zdjęcie izolacji i zaciskanie końcówki przewodu,
- wykonanie blaszek

Wymagania

- min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- szkolenie podstawowe z elektryczności przemysłowej,
- dobry stan zdrowia,
- czytanie schematów elektrycznych,
- postępowanie zgodnie z instrukcjami instalacji,
- dokładność,
- dyspozycyjność do wyjazdu od 29.08.2016
- mile widziane prawo jazdy i auto do dyspozycji

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
5.09-22.12
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka, Praca Praca na produkcji